Anime Autos and vehicle Comedy Education Film and animation Gaming Howto & style Music News & politics Non profit & activism People & Blogs Pets & Animals Science & Technology Sports Travel & Events
Luli Hayvanları Seviyor - Çocuklar Için özel Uzun Bölüm, Luli Tv
Luli Hayvanları Seviyor - Çocuklar Için özel Uzun Bölüm, Luli Tv
17 December 2015 Luli TV Türkçe: Bebekler Şarki ve Videolar
243,681 159 118
Description
Here is a free online streaming and downloading of Luli hayvanları seviyor - Çocuklar için özel uzun bölüm, Luli TV a video uploaded by Luli TV Türkçe: Bebekler Şarki ve Videolar with size of SD, longing for duration 0 minutes 43 seconds and bitrate is 192 Kbps, you can also download High Quality MP4 Video of this video. Luli hayvanları seviyor - Çocuklar için özel uzun bölüm, Luli TV is a video uploaded at 17 December 2015 that is almost 0 Years, 0 Months and 0 Days from now. this videos was viewed for 243,681 times and 159 of this videos viewer send and mark this video a big like and thumbs up. On the otherhand 118 of the viewers seems like to have felt a bit different from this video it has been also a great topic or video to talk about that 6 count of reviews were created and published with the thread. this video is uploaded as with Standard Definition quality video, it size for about 2D and 720pX480p dimension.

33 dakikalık bu özel bölümde çocuklar en sevdikleri Luli karakterinden hayvanlar dünyasını öğrenecekler. Bu öğretici ve eğlenceli videoda filler, aslanlar, atlar, maymunlar, balıklar, ördekler ve hatta zebralar olacak.

Luli TV, çocuk ve bebek gelişimine yönelik bir ortam sunan benzersiz bir kanaldır. Bizler, ebeveynlerin çocuklarının gelişim sürecindeki ilk yıllarını güvenli bir ortamda geçirmelerini sağlama çabalarını desteklemekteyiz. Bu nedenle içeriklerimiz bebeklerin gelişimsel ihtiyaçlarını karşılamak ve temel kavram ve öğrenme becerilerini kazanmalarına yardımcı olmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.
Comment Write Comment
Comment Youtube Comments
Hanife Sönmez
Hanife Sönmez Ç
Yucel Yilmaz
Yucel Yilmaz H. hbbh
Hand Play TV - Animals Learn for kids
Hand Play TV - Animals Learn for kids Very good :) Please subscribe me ...
booba fun
booba fun ooo

Notice: Undefined property: stdClass::$nextPageToken in /home/torre446/public_html/tube/view.php on line 266